×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
بزرگترین کارخانه ریسندگی و بافندگی نخ خاورمیانه در گچساران احداث می‌شود

بزرگترین کارخانه ریسندگی و بافندگی نخ خاورمیانه در گچساران احداث می‌شود

بزرگترین کارخانه ریسندگی و بافندگی نخ خاورمیانه در گچساران احداث می‌شودبزرگترین کارخانه ریسندگی و بافندگی نخ خاورمیانه در گچساران احداث می‌شود
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: بزرگترین کارخانه ریسندگی و بافندگی نخ خاورمیانه در گچساران به نمایندگی فرش پازیرک کاشان در 10 فاز احداث می‌شود.
از گچساران، عباس نورمحمدی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در گچساران با اشاره به احداث بزرگترین کارخانه  ریسندگی و بافندگی نخ خاورمیانه در گچساران اظهار کرد:  در حال حاضر شرکت فرش پازیرک کاشان  با  70 فروشگاه در سراسر ایران با بیش از 700 نفر کادر در این شرکت و شعب آن مشغول به کار هستند و تولیدات این شرکت با برند پازیرک به کشورهایی چون بلاروس،  هندوستان ارمنستان، آذربایجان و قطر صادر می‌شود.
وی با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد مواد اولیه کارخانه فرش از خارج کشور تامین می‌شود، گفت: احداث این کارخانه به منظور تامین مواد اولیه کارخانه‌های فرش است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: زمینی به متراژ هفت هکتار از منابع ملی  و با مشارکت مدیرعامل شرکت کارخانه فرش پازیرک کاشان برای احداث این کارخانه واگذار شده که در حال حاضر کارهای مقدماتی از جمله طرح توجیهی در حال انجام است.
وی با بیان اینکه تسهیلات احداث این کارخانه با همکاری بانک توسعه تعاون تامین خواهد شد، افزود: فاز اول این کارخانه بعد از کلنگ زنی به مدت ۵ماه به بهره‌برداری می رسد.
این مسوول با به بهره‌برداری رسیدن فاز اول کارخانه ریسندگی و بافندگی موجب اشتغالزایی 200 نفر در این شهرستان می‌شود، تصریح کرد: برای اجرای فاز اول نیاز به ۵۶ میلیارد تومان از منابع داخلی دارد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:  این کارخانه در ۱۰ فاز اجرا می‌شود که موجب اشتغالزایی بسیاری در این منطقه خواهد شد.
نورمحمدی گفت: با به بهره‌برداری رسیدن این کارخانه روزانه 10 تن نخ و ماهانه به طور متوسط 300 تن نخ در گچساران  تولید خواهد شد.
به گزارش فارس،.تشکیل یک جلسه در تهران برای تامین اعتبار یک طرح بزرگ مانند کارخانه ریسندگی در گچساران، حمایت از اشتغال نهادهای حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی (ره)،بهزیستی و بنیاد شهید و پرداخت تسهیلات بانکی به طرح های نیمه تمام شهرستا‌نهای گچساران و باشت از مصوبات این جلسه بود.
منبع: خبرگزاری فارس
بیشتر بخوانید
ثبت شرکت تعاونی
اخذ کارت بازرگانی
استاندارد
ایزو


 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده