×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49960 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49960 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
حمایت از کارخانه‌ها با تزریق نقدینگی و معافیت مالیاتی

حمایت از کارخانه‌ها با تزریق نقدینگی و معافیت مالیاتی

حمایت از کارخانه‌ها با تزریق نقدینگی و معافیت مالیاتیحمایت از کارخانه‌ها با تزریق نقدینگی و معافیت مالیاتی
یک فعال کارگری حمایت از تولید داخلی را در کاهش بیکاری مؤثر خواند و گفت: کارگران به عنوان پرچم‌داران اقتصاد مقاومتی نباید دغدغه امنیت شغلی خود را داشته باشند.
رحمت‌اله پورموسی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پس از معیشت و دستمزد، امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های اساسی کارگران به شمار می‌رود و در شرایطی که بسیاری از قراردادهای کار موقت و کوتاه مدت است کارگران همواره نگران امنیت و آینده شغلی خود هستند.

بیش از ۹۰ درصد کارگران دارای قرارداد موقت هستند
وی بیش از ٩٠ درصد کارگران کشور را دارای قرارداد موقت ذکر کرد و افزود: نباید کارگران که به عنوان پرچمدار اقتصاد مقاومتی مطرح هستند و سهم بسیاری در تولید و شکوفایی اقتصاد مملکت دارند، فاقد امنیت شغلی باشند.

این فعال کارگری بیش از ٥٠ درصد جمعیت کشور را کارگران دانست و گفت: امروز دشمن تلاش می‌کند با تحریم‌های ظالمانه به کارگران، تولید داخلی و اقتصاد کشور لطمه بزند از این رو دولت باید بیش از گذشته به فکر رفع مشکلات معیشتی کارگران باشد و کارخانه‌های تولیدی را در اولویت حمایت خود قرار دهد.

حمایت از کارخانه‌ها با تزریق نقدینگی و معافیت مالیاتی
پورموسی تاکید کرد: در شرایط کنونی که بسیاری از کارخانه‌های تولیدی و صنعتی با مشکل تأمین مواد اولیه روبه‌رو هستند دولت باید با تزریق نقدینگی، اعمال معافیت‌های مالیاتی و کمک به تأمین مواد اولیه، کارخانه‌ها را سرپا نگه دارد.

به گزارش ایسنا، امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده و بر همین اساس بسیاری از کارشناسان و فعالان حوزه کار صیانت از نیروی کار و حفظ امنیت شغلی را مستلزم تقویت و حمایت از تولید داخلی می‌دانند.
منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر بخوانید
ثبت شرکت تعاونی
موسسات غیر تجاری
انحلال شرکت
ورود و خروج افراد

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده