×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
شرکت های خدماتی در کاهش تصدی گری دولت مؤثرند

شرکت های خدماتی در کاهش تصدی گری دولت مؤثرند

شرکت های خدماتی در کاهش تصدی گری دولت مؤثرندشرکت های خدماتی در کاهش تصدی گری دولت مؤثرند
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نقش مؤثر شرکت های خدماتی در کاهش تصدی گری دولت مشهود است.
محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی ایران در نشست بررسی اجرای قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌های صنعتی، گفت: با توجه به هم افزایی بیشتر شرکت‌های خدماتی با شهرک‌های صنعتی، نقش این شرکت‌ها در کاهش تصدی گری دولت بسیار مؤثر است.
وی با بیان تاثیرگذاری شرکت‌های خدماتی، ادامه داد: واگذاری شهرک‌های صنعتی به خود صنعتگران، راهبری و نگهداری امور و ارائه خدمات را بهبود بخشیده است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به حیطه عملیات و مأموریت‌های شرکت‌های خدماتی گفت: شرکت‌های خدماتی امکان هم افزایی یک سازمان توسعه را با دیگر سازمان‌های مرتبط تسهیل می‌کند و این ظرفیت در حوزه صنعت بی نظیر است.
صالحی نیا افزود: اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستلزم تعامل همه جانبه با صنعتگران بوده که شرکت‌های خدماتی این نقش را به خوبی ایفا کرده اند و سازمان هم به عنوان پشتیبان آن‌ها اختیارات لازم را در اختیار آن‌ها قرار داده است.
وی با بیان اینکه راهبری شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی مهم‌ترین وظیفه آن‌ها است، تصریح کرد: شرکت‌های خدماتی از تمام ظرفیت‌های مختلف استفاده کنند و راهبری، حفظ و نگهداری تجهیزات شهرک را یک ضرورت بدانند تا تمام صنعتگران از مزیت‌های شهرک صنعتی بهره برداری کنند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شهرک‌های صنعتی فضای مناسبی برای کسب و کار دارند و واگذاری آن‌ها به شرکت‌های خدماتی این فضا را بهبود می‌بخشد تا اجرای طرح ها، برنامه‌های راهبردی و امور شهرک و ارائه خدمات با همفکری بیشتر صنعتگران انجام شود.
واگذاری مدیریت شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی
مسعود مهدی زاده مقدم رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: بر اساس قانون، مدیریت شهرک‌های صنعتی باید به شرکت‌های خدماتی واگذار شود که تا کنون ۱۶ شهرک و ناحیه صنعتی در استان به شرکت‌های خدماتی واگذار شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به واگذاری مدیریت شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی، شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به عنوان  دستگاه ناظر عالی با تشکیل سالیانه مجامع عملکرد و بودجه، علاوه بر حمایت از هیأت مدیره شرکت‌های خدماتی بر روند امور آن‌ها نیز نظارت می‌کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید
اخذ جواز

موسسه آداک

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده