×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
آیا میدانید پارک علم و فناوری چیست؟

آیا میدانید پارک علم و فناوری چیست؟

آیا میدانید پارک علم و فناوری چیست؟آیا میدانید پارک علم و فناوری چیست؟
پارک علم و فناوری (science Park) به‌عنوان یکی از نهادهای اجتماعی و حلقه‌ای از زنجیره‌ی توسعه اقتصادی است که بر فناوری شکل‌ گرفته است و به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود که هدف اصلی آن افزایش ثروت در جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکت‌ها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.
برای دستیابی به این هدف، یک پارک علمی با ایجاد انگیزش و مدیریت جریان دانش و فناوری در میان دانشگاه‌ها، مراکز پژوهش و توسعه، شرکت‌های خصوصی و بازار، ایجاد و رشد شرکت‌های متکی بر نوآوری را از طریق مراکز رشد و فرایندهای زایشی تسهیل می‌نماید. و در حقیقت با ایجاد بسترسازی مناسب به رشد و توسعه شرکت‌های کوچک کمک کرده و به‌طور غیرمستقیم بر اقتصاد کشور نیز تأثیر می‌گذارد؛ چرا که این شرکت‌های کوچک مبتنی بر علم و دانش زمینه رشد اقتصادی کشور را فراهم می‌کنند و به عبارت بهتر به اقتصاد کشور کمک شایانی می نمایند.
پارکهای علمی همچنین خدماتی با ارزش افزودهٔ بالا و فضاهای کاری و تأسیسات مناسب و کیفی به مؤسسات مستقر در پارک ارائه می‌نمایند.

مطالب مرتبط
ثبت اختراع
ثبت طرح صنعتی
موسسه ثبتی حقوقی آداک


 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده