×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
ایران در جایگاه نخست ثبت جهانی محصولات در سال 2018 با ثبت 18 محصول

ایران در جایگاه نخست ثبت جهانی محصولات در سال 2018 با ثبت 18 محصول

ایران در جایگاه نخست ثبت جهانی محصولات در سال 2018 با ثبت 18 محصولایران در جایگاه نخست ثبت جهانی محصولات در سال 2018 با ثبت 18 محصول
مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صمت گفت: در سال 2018 با ثبت 18محصول صادراتی ایران، توانستیم رتبه اول دنیا در ثبت محصولات کسب کنیم.
سید مهدی میرصالحی در نشست خبری برات قبادیان، معاون آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صمت با خبرنگاران که در راستای پویش پاسخگویی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه، با بیان این مطلب، افزود: تاکنون 61 محصول صادراتی کشورمان را به ثبت جهانی رسانده ایم.
وی با بیان اینکه با یونیدو همکاری داریم، تصریح کرد: ثبت جهانی 10 محصول معدنی کشور در سال جاری با همکاری ایمیدرو را دستور کار داریم.
مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صمت با اشاره به برخی برنامه های این دفتر، بیان کرد: تصویب لایحه حمایت از مالکیت صنعتی را در مجلس شورای اسلامی پیگیری می کنیم.
میرصالحی با اشاره به برخی برنامه های یونیدو در کشورمان ، گفت: پروژه شیلات در چابهار در حال اجرا با استفاده از فناوری‌های نوین است و یکی از 8 پروژه یونیدو است. همچنین پروژه اشتغال در ۵ استان کشور و پروژه کمک به استارت آپها با مبلغ 2 میلیون دلار از پروژه های دیگر یونیدو هستند.
وی تاسیس مرکز همکاری های جنوب یونیدو در ایران و مذاکره با اکو برای تاسیس مرکز انرژی های تجدید پذیر در ایران را دو پروژه دیگر یونیدو در ایران دانست.
منبع:  خبرگزاری شاتا

بیشتر بخوانید
ثبت جهانی برند
ثبت طرح صنعتی
ثبت شرکت جهانی
موسسه ثبتی آداک 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده