×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
رشد ۱۷ درصدی صادرات ترکیه به ایران/ واردات از ایران ۳۳ درصد افت کرد

رشد ۱۷ درصدی صادرات ترکیه به ایران/ واردات از ایران ۳۳ درصد افت کرد

رشد ۱۷ درصدی صادرات ترکیه به ایران/ واردات از ایران ۳۳ درصد افت کردرشد ۱۷ درصدی صادرات ترکیه به ایران/ واردات از ایران ۳۳ درصد افت کرد
صادرات ترکیه به ایران در پنجمین ماه سال جاری میلادی ۱۷ درصد رشد کرد و به ۲۲۹ میلیون دلار رسید.
آمارهای منتشر شده توسط اداره آمار ترکیه نشان می دهد مبادلات تجاری ایران با این کشور در 5 ماهه نخست سال جاری میلادی افت 21 درصدی داشته است.
مبادلات تجاری ایران و ترکیه در 5 ماهه نخست سال جاری میلادی 3.592 میلیارد دلار اعلام شده است. این رقم در 5 ماهه نخست سال قبل 4.574 میلیارد دلار بوده است.
بر اساس این گزارش صادرات ترکیه به ایران در ماه های ژانویه تا می 2019 با کاهش 10 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به 1.022 میلیارد دلار رسیده است. ترکیه در ماه های ژانویه تا می سال قبل 1.139 میلیارد دلار کالا به ایران صادر کرده بود.
واردات ترکیه از ایران در5 ماهه نخست امسال نیز افت 25 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است. ترکیه در ماه های ژانویه تا می سال قبل 3.435 میلیارد دلار کالا از ایران وارد کرده بود که این رقم در مدت مشابه امسال به 2.57 میلیارد دلار کاهش یافته است.
ایران نوزدهمین مقصد صادراتی و هشتمین منبع واردات ترکیه در 5 ماهه نخست 2019 شناخته شده است.
بر اساس این گزارش در ماه می که دولت آمریکا معافیت ها از تحریم نفتی ایران را تمدید نکرد واردات ترکیه از ایران افت 33 درصدی داشته و به 497 میلیون دلار رسیده است.  اما صادرات ترکیه به ایران نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد رشد داشته و به 229 میلیون دلار رسیده است. ترکیه در می سال میلادی گذشته 750 میلیون دلار کالا از ایران وارد و  195 میلیون دلار کالا به ایران صادر کرده بود.
منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط
اخذ کارت بازرگانی
استاندارد
ایزو
ثبت شرکت بین الملی

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده