×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
پایش وضعیت لاستیک با حضور معاون امور صنایع/ اشتغالزایی 16 هزار نفری صنعت لاستیک در کشور

پایش وضعیت لاستیک با حضور معاون امور صنایع/ اشتغالزایی 16 هزار نفری صنعت لاستیک در کشور

پایش وضعیت لاستیک با حضور معاون امور صنایع/ اشتغالزایی 16 هزار نفری صنعت لاستیک در کشورپایش وضعیت لاستیک با حضور معاون امور صنایع/ اشتغالزایی 16 هزار نفری صنعت لاستیک در کشور
مقیمی گفت: صنعت لاستیک با اشتغالزایی 16 هزار نفری توانایی تأمین کل تایر‌ها و همچنین برخی از تایر‌های باری در کشور را داراست.
فرشاد مقیمی در نشست پایش وضعیت صنایع غیر‌فلزی که این هفته به صورت تخصصی به صنعت لاستیک پرداخته شد، با تشریح وضعیت این صنعت اظهارداشت: روند تولید صنعت لاستیک با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ‌حدود 290هزار تن در نظر گرفته شده است که با اتخاذ مکانیزم های اجرایی امیدواریم با همکاری تولیدکنندگان به این هدفگذاری دست یابیم.
مقیمی با اشاره به مشکلات صنعت لاستیک که عمدتا در حوزه تخصیص، تأمین و انتقال ارز برای تأمین مواد اولیه و افزایش هزینه تولید قرارداشت نکاتی را ارائه و خاطر نشان کرد: رفع مشکلات صنعت تایر با توجه به توان بالای این صنعت در تأمین حدود70درصد کل نیاز تایر کشور در اولویت بوده ودر این خصوص تمهیدات لازم نیز صورت گرفته است.
وی خاطر نشان کرد: این صنعت با تأمین حدود60 درصد وزنی و 50 درصد ارزشی مواد اولیه از داخل کشور نقش مهمی در خوداتکایی این کالای راهبردی در کشور دارد و ما برای رفع مشکلات این صنعت همانند سایر صنایع اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت با تاکید بر پویایی انجمن ها در شناسایی وضعیت بحرانی صنایع خواستار اعلام دلایل تاثیرگذار بر روند تولید بنگاه های اقتصادی در بخش های مختلف صنعتی شد و خاطر نشان‌کرد: تشکل‌های صنعتی با توجه به ارتباط مستمر با صنایع مختلف از نزدیک در جریان چالش های بخش‌های مختلف صنعتی کشور بوده و می توانند پیش از بروز مشکلات احتمالی، چالش‌ها و دغدغه‌ها را به وزارت صنعت، معدن وتجارت منتقل کنند تا اقدامات لازم برای پیشگیری از کاهش ظرفیت تولید صورت گیرد.
گفتنی است، در نشست تخصصی پایش صنعت لاستیک که با حضور دبیر انجمن تولیدکنندگان و نمایندگانی از این صنعت برگزار شد؛ پیشنهاداتی جهت برون رفت از وضعیت فعلی صنعت لاستیک نظیر تسریع در تخصیص ارز مورد نیاز، آزاد سازی صادرات ، برنامه‌ریزی برای افزایش کیفیت انواع لاستیک و حضور در بازارهای جهانی و بازنگری در وضعیت فاکتورهای اساسی صنعت مطرح و تصمیاتی در راستای رفع دغدغه های این صنعت اتخاذ شد.
همچنین در این نشست مقررشد پرونده‌های مربوط به صنعت لاستیک در جلسه آتی کمیته ارزی مشترک با بانک مرکزی مورد بازنگری و تخصیص ارز به واحدهای صنعتی این بخش تسریع شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت


مطالب مرتبط
موسسه ثبتی حقوقی آداک
اخذ کارت بازرگانی
اخذ جواز

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده