×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاریثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری
مزایای ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری چیست ؟
استان چهارمحال و بختیاری با گستره ای ۱۶٬۴۲۱ کیلومتر مربّع و با داشتن یک درصد از کل وسعت ایران، بیست و دومین استان کشور از نظر مساحت به شمار می آید.  شهرکرد مرکز این استان، بیش از  ۱۹۹۱ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و به عنوان مرتفع ترین مرکز استان کشور ایران، به «بام ایران» معروف است.
ظرفیت های کشاورزی، توریستی به علت وجود منابع سرشار آب، مراتع و خاک حاصلخیز، کوه های مرتفع و برف گرفته، طبیعت زیبا، جنگل های طبیعی بلوط ، و ...از مهم ترین پتانسیل های این استان برای سرمایه گذاری به شمار می رود.
هرچند استان چهار محال و بختیاری در زمینه کشاورزی، باغداری و دام داری در سطح کشور مطرح تر است اما صنعت هم در این استان از رونق خوبی برخوردار است. امروزه، توسعه رو به رشد استان در حوزه های علمی، صنایع کوچک و متوسط، توسعه آموزش های عالی و دانشگاهی، گردشگری، صنایع دستی و هنری در کنار باز شدن راه های ارتباطی با استان های همجوار به ویژه خوزستان و اصفهان منجر به رشد رضایت بخش سرمایه گذاری همراه با تضمین بخشی لازم استان شده است.  این در خالی است که بسیاری از افراد جویای کار و به دنبال کسب و کار در فکر راه اندازی یک شرکت هستند.
اگرچه می توان بدون تاسیس شرکت هم در راستای امور اقتصادی، تجاری، تولیدی، صنعتی، خدماتی و ... به فعالیت ادامه داد اما به جرات می توان ادعا کرد که بهترین روش برای به دست آوردن سودهای گسترده تر و بیشتر و همچنین پیشبرد اهداف خردتر به سمت اهداف کلان تر و با ارزش تر، ثبت یک شرکت است.

از جمله سایر امتیازات و مزایای ثبت نمودن شرکت می توان به موارد ذیل اشاره نمود
-رسمی شدن فعالیت تجاری به جهت ثبت رسمی شرکت
-تقسیم مسئولیت بین چند نفر که به عنوان شریک فعالیت میکنند.
-جهانی شدن و عقد قرارداد و همچنین دریافت نمایندگی از سایر نهادهای داخلی و خارجی
-شرکت در مناقصات و مزایده ها و امکلن عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی
-ثبت برند های معتبر
-بهره گیری از معافیت های مالیاتی با توجه به نوع فعالیت شرکت
-امکان رسیدگی به مشکلات حقوقی با توجه به ثبت و مشخص شدن وظایف و میزان سهام موسسین

این روزها به دلیل گسترش امور تجاری ثبت شرکتها تجاری بیش از پیش مورد توجه فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است. شما میتوانند با ثبت شرکت در چهارمحال بختیاری اعتبار و ارزش فعالیتهای خود را بالا ببرند. از پرکاربردترین قالب ثبت شرکت در این شهر میتوان به ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص اشاره کرد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ثبتی آداک تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در این مرکز، آماده دریافت سوالات شما هستند.

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده