×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
آیین نامه حمایت از شرکت های نوپا

آیین نامه حمایت از شرکت های نوپا

آیین نامه حمایت از شرکت های نوپاآیین نامه حمایت از شرکت های نوپا
تصویبنامه هیات وزیران درخصوص آیین نامه حمایت از شرکت های نوپا ابلاغ شد.
تصويبنامه مصوب جلسه مورخ 29/02/98 هيأت وزیران درخصوص"آیین نامه حمایت از شرکت های نوپا"، طي نامه شماره 25071 در تاریخ 01/03/98 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.
متن آیین نامه:
مطابق بند الف ماده ۱ شرکت‌های مورد حمایت فقط محدود به شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که نهایتا ۳ سال از ثبت آنها نگذشته باشد یا به معنای دیگر فقط کسب‌وکارهای نوپا در ۳ سال ابتدایی فعالیت خود می‌توانند از حمایت مذکور استفاده کنند.
مطابق ردیف ۱ بند الف ماده ۱ این آیین‌نامه، شرکت‌هایی با سرمایه ثبتی کمتر از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال مورد توجه هستند.
مطابق ردیف ۲ بند الف ماده ۱ این آیین‌نامه درآمد شرکت‌ها حداکثر ۵ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ در نظر گرفته شده است.
بر اساس ردیف ۳ بند الف ماده ۱ این آیین‌نامه به موضوع عدم توزیع سود اشاره شده و همچنین سود کسب شده  بایستی طبق قانون تجارت به حساب افزایش سرمایه شرکت (شرکا) منظور شود و همچنین دریافتی ماهانه آنها نباید از ۳ برابر حداقل حقوق و دستمزد سالیانه کارگران مشمول کار بیشتر باشد.
مطابق ردیف ۴ بند الف ماده ۱ مشخصات شرکت باید در سامانه درخواست خدمات سازمان فناوری اطلاعات ایران ثبت گردد که طبق موضوع ماده ۱۱ همین این آیین‌نامه سامانه مذکور توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران بایستی راه‌اندازی و پیاده‌سازی شود.
بر اساس ماده ۲ این آیین‌نامه صدور و دریافت پروانه بهره‌برداری از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بایستی صورت پذیرد.
بر اساس ماده ۷ این آیین‌نامه، سهامدارانی که کارفرما تلقی می‌شوند تکلیفی به پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی ندارند که با توجه به ردیف ۳ بند الف ماده ۱، بایستی شرایط در نظر گرفته شود که کسب‌وکارهای نوپا در آینده دچار مشکلاتی با سازمان تامین اجتماعی در خصوص پرداخت اصل و جرایم حق بیمه‌ای نشوند.
مطابق ماده ۱۰ این آیین‌نامه، شرکت‌های مورد حمایت ساکن مراکز رشد، فضاهای کاری اشتراکی و شتابدهنده می‌توانند در خصوص دریافت کد اقتصادی از ادارات امور مالیاتی و کد کارگاه بیمه از سازمان تامین اجتماعی با توجه به قوانین و مقررات مربوطه اقدام نماید که در شرایط قبلی و معمول نیز با رعایت قوانین و مقررات مربوطه این موضوع امکان‌پذیر بود. 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده