×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
نقد جدی در خصوص تعیین صلاحیت پیمانکاران شهرداری تهران وجود دارد

نقد جدی در خصوص تعیین صلاحیت پیمانکاران شهرداری تهران وجود دارد

نقد جدی در خصوص تعیین صلاحیت پیمانکاران شهرداری تهران وجود داردنقد جدی در خصوص تعیین صلاحیت پیمانکاران شهرداری تهران وجود دارد.
عضو شورای شهر تهران گفت: در خصوص سازوکار و تعیین صلاحیت پیمانکاران شهرداری تهران نقد جدی وجود دارد و باید در این خصوص شفافیت لازم ایجاد شود.
محمود میرلوحی در تذکرات پیش از دستور جلسه علنی شورای شهر تهران، اظهار داشت: ‌حذف انحصارات، رانت و ایجاد فضای رقابتی در حوزه‌های مختلف شهرداری باید مورد توجه قرار بگیرد.
 وی گفت: بنده در گذشته نیز در این خصوص مواردی را مطرح کردم و شهردار تهران نیز پاسخ تذکر بنده را داده بود، اما پاسخ را کافی ندیدم و خواهشم این است که این مسائل مورد توجه قرار بگیرد.
 میرلوحی گفت: قراردادهای عمرانی، زیباسازی، رفت و روب و پسماند باید شفاف‌سازی شود و شفافیت باید در این موارد لحاظ شود. عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: ‌ امسال قراردادها با تاخیر منعقد شده است، موضوع تذکر بنده نیز در خصوص انعقاد قراردادهایی است که با تاخیر انجام شده است. البته نباید در قراردادها منافع عمومی را زیر پا بگذاریم.
 وی گفت: در سال 97 مشابه سال 96 عقد قرارداد با تغییر همراه بوده است که این اقدام میلیاردها تومان ضرر بر جای گذاشته است.
میرلوحی افزود‌: در حال حاضر به سازوکار تعیین صلاحیت پیمانکاران شهرداری نقد جدی است و فاصله قابل توجهی وجود دارد.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: ‌ در تعیین صلاحیت پیمانکاران در حوزه آسفالت، زیباسازی و دیگر موارد باید بررسی بیشتری صورت بگیرد و شورای فنی در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد و وارد مرحله بهتری شود.
منبع:خبرگزاری فارس
 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده