×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
حمایتهای صادراتی به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق معرفی می‌شود

حمایتهای صادراتی به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق معرفی می‌شود

حمایتهای صادراتی به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق معرفی می‌شودحمایتهای صادراتی به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق معرفی می‌شود
رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و بانک توسعه صادرات ایران از طریق برگزاری نشست‌های ترویجی صادرات در استان‌های مختلف، ضمن معرفی حمایت‌های صادراتی، مشکلات و موانع پیش‌روی تعاملات بین‌المللی آن‌ها را بررسی می‌کند.
مهدی قلعه‌نوی رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این‌که مجموعه نشست‌های تخصصی ترویج صادرات در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود، بیان کرد: این رویداد با حضور مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همراهی سازمان توسعه تجارت ایران و بانک توسعه صادرات ایران با هدف بررسی مشکلات پیش‌روی دانش‌بنیان‌ها در تعاملات بین‌المللی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: نخستین دوره این نشست‌ها در استان اصفهان با حضور بیش از 125 نفر از مدیران و نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و نمایندگانی از اتاق بازرگانی اصفهان و شهرکرد، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و وزارت امور خارجه برگزار شد.
به گفته قلعه‌نوی در این نشست خدمات و حمایت‌های صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت و بانک توسعه صادرات هم به شرکت‌ها معرفی می‌شود.
رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه تاکید کرد: پارک‌های علم و فناوری چهار استان آذربایجان شرقی، فارس، خراسان رضوی و تهران هم طی ماه‌های دی، بهمن و اسفند سال جاری میزبان نشست ترویجی صادرات خواهند بود.
قلعه‌نوی افزود: برگزاری این نشست‌ها ضمن بررسی مشکلات صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، آن‌ها را به تولید محصولات با کیفیت بالا و رقابتی برای عرضه در بازارهای بین المللی هم ترغیب می‌کند.
گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
بیشتر بخوانید

ثبت شرکت
ثبت شرکت سهامی خاص
ثبت شرکت مسئولیت محدود
ایجاد شعب شرکت
ورود و خروج افراد
ثبت طرح صنعتی
ثبت اختراع

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده