×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
برنامه های حمایتی دولت برای رونق صنعت کفش

برنامه های حمایتی دولت برای رونق صنعت کفش

برنامه های حمایتی دولت برای رونق صنعت کفشبرنامه های حمایتی دولت برای رونق صنعت کفش
محرابی درباره اقدامات در دستور کار برای رونق صنعت کفش کشور گفت: رونق تولید با توجه به الزمات و استفاده از تبصره ۱۸ بودجه سال ۹۷ برای نقدینگی از جمله اقدامات حمایتی دولت در حوزه صنعت کفش است.
افسانه محرابی عصر امروز (شنبه 16 آذر) در برنامه گفتگوی 18 و 30 دقیقه شبکه خبر سیما درباره صنعت کفش ایران به ارائه توضیحاتی پرداخت و گفت: دولت در جهت تسهیل فضای کسب و کار با توجه به شرایط موجود سعی کرده ثبت سفارش ها به سرعت انجام شود.
مدیرکل صنایع نساجی و کفش وزارت صمت ادامه داد: کاهش واردات با پرکردن ظرفیت های خالی، ایجاد شهرکهای تخصصی صنعت کفش که در کارگروه ملی مطرح شده، هماهنگی با سازمان دامپزشکی برای تامین مواد اولیه پوست سنگین که مشکلات آن برطرف شده، ممنوعیت واردات کفش که از سال گذشته مطرح است و پیگیری می شود از جمله اقدامات حمایتی برای صنعت کفش است.
محرابی درباره اقدامات در دستور کار برای رونق صنعت کفش کشور گفت: رونق تولید با توجه به الزمات و استفاده از تبصره 18 بودجه سال 97 برای نقدینگی، استفاده از کمک های فنی و اعتباری به صورت تسهیلات، رصد مواد اولیه برای واحدهای تولیدی کفش از برنامه های حمایتی دولت در حوزه صنعت کفش است.
منبع: خبرگزاری شبستان

بیشتر بخوانید
ثبت برند
ثبت و تمدید برند بین المللی
ثبت ایده و اختراع
ثبت طرح صنعتی
اخذ استاندارد
ثبت آداک

 

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده