×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49960 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49960 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
همایش اوراسیا در تهران آغاز به کار کرد.

همایش اوراسیا در تهران آغاز به کار کرد.

همایش اوراسیا در تهران آغاز به کار کرد.همایش اوراسیا در تهران آغاز به کار کرد.
صبح امروز (یکشنبه ۱۰ آذر) همایش اوراسیا با هدف آشنایی فعالان اقتصادی و تجار ایرانی با فرصت ها و الزامات توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا در محل دائمی نمایشگاه بین المللی آغاز به کار کرد. این همایش که با حضور حسین مدرس خیابانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی، رضا اردکانیان، وزیر نیرو و رئیس کمیسیون های مشترک همکاری تجاری و اقتصادی ایران با روسیه و ارمنستان و حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران و آقای آکماتوف، وزیر گمرک اتحادیه اقتصادی اوراسیا و خانم نیکیشینا وزیر تجارت کمیسیون اقتصادی اوراسیا در حال برگزاری است.
لازم به ذکر است ، اتحادیه اقتصادی اوراسیا در سال ۲۰۱۴ با توافق میان پنج کشور روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، بلاروس و ارمنستان تاسیس شد و ایران از آبان ماه سال جاری با اجرایی شدن موافقت نامه موقت ترتیبات ترجیحی فعالیت تجاری جدیدش را با این اتحادیه آغاز کرد.
گفتنی است، هدف از تشکیل این اتحادیه اقتصادی که با تامین ۱۴/۵ درصد از نفت جهان در رتبه نخست استخراج نفت، با تامین ۲۰/۲ درصد از گاز جهان در رتبه اول تولید گاز و با تولید ۴/۹ درصد از برق جهان در جایگاه چهارم قرار گرفته است، ایجاد فضای واحد اقتصادی، توسعه بازار‌های مشترک و دستیابی به حرکت آزاد کالا، سرمایه، کاهش قیمت کالا‌ها با کاهش هزینه‌های حمل و نقل مواد خام، ترویج رقابت سالم در بازار مشترک، سیاست‌های مشترک در کشاورزی، انرژی، فناوری و حمل و نقل است.
منبع: خبرگزاری شبستان

بیشتر بخوانید
ارزش افزوده
تحریر دفاتر قانونی
اخذ جواز
اخذ کارت بازرگانی
ثبت شرکت بین المللی
ثبت اختراع بین المللی

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده