×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
مشکلات کارگزاران در زمینه اختراع بررسی شد.

مشکلات کارگزاران در زمینه اختراع بررسی شد.

مشکلات کارگزاران در زمینه اختراع بررسی شد.مشکلات کارگزاران در زمینه اختراع بررسی شد.
چالش ها و مشکلات کارگزاران ایرانی در زمینه اختراع و رسیدگی به جرایم و دعاوی مالکیت معنوی در کارگاه مشترک نیازسنجی کارگزاران اختراع و مالکیت معنوی ایران و دانمارک مورد بررسی قرار گرفت.

کارگاه مشترک نیازسنجی کارگزاران اختراع و مالکیت معنوی ایران و دانمارک با حضور مسئولان، قضات، وکلا و کارشناسان حوزه مالکیت معنوی ایران و دانمارک در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بهمن 97 برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که در راستای تفاهم نامه مشترک و پروژه سه ساله بین مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مرجع ملی ثبت اختراعات و علایم تجاری دانمارک و با هدف آشناسازی مخاطبان با رویه های جاری و حمایت های بین المللی در زمینه های ثبت مالکیت های معنوی برگزار شد، چالش ها و مشکلات کارگزاران ایرانی و چگونگی تقویت تبادل تجربیات دو کشور در زمینه طرح صنعتی، اختراع، علایم تجاری، رویه ها و چالش های قضایی و رسیدگی به جرایم و دعاوی مالکیت معنوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
طی یک سال گذشته بر اساس تفاهم نامه مذکور، بیش از 20 فعالیت مشترک در حوزه آموزش کارشناسان اختراع، علایم تجاری، طرح صنعتی و ضمانت اجرای مالکیت معنوی با قضات، دادستان ها، پلیس و کارشناسان گمرک، بررسی پیش نویس طرح حمایت از مالکیت معنوی با مشارکت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پیش نویس لایحه جامع حمایت از مالکیت فکری (کپی رایت) با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سه بازدید مطالعاتی کارشناسان ایرانی از بخش های مرتبط با حوزه مالکیت معنوی کشور دانمارک انجام شده است.

در این کارگاه سه روزه که در محل مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام شد، میشائیل پولسن رئیس دپارتمان پروژه های بین المللی، موگنز بالستن رئیس اداره اختراع و جمعی دیگر از کارشناسان مرجع ملی ثبت اختراعات و علایم تجاری دانمارک به بحث و تبادل نظر با طرف های ایرانی، وکلا، قضات و سایر شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی پرداخت.
منبع: ایرنا

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده