×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
مقررات فنی جایگزین استانداردهای اجباری می‌شود

مقررات فنی جایگزین استانداردهای اجباری می‌شود

مقررات فنی جایگزین استانداردهای اجباری می‌شودمقررات فنی جایگزین استانداردهای اجباری می‌شود
رئیس سازمان استاندارد اظهار داشت: با توجه به تحریم‌ها و اعمال سیاست‌های زورگویانه پیشنهادی به کدکس غذایی و کشاورزی دادیم و در این بیانیه این جمله که اختلافات سیاسی کشورها هیچ تاثیری بر الزامات ایمنی و استانداردسازی نمی‌گذارد، گنجانده شد.
در مراسم روز جهانی استاندارد که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در یک سال اخیر برند حلال را یکی از فرصت‌های بزرگ برای توسعه اقتصاد کشور برشمرد و گفت: با توجه به گستردگی برند حلال در دنیا لزوم استانداردسازی و همگام شدن با برندهای جهانی امری واجب برای سازمان استاندارد بود. بر همین اساس شورای فقهی زیر نظر این سازمان تشکیل شد و قوانین و استانداردسازی این برند جهانی در کشور زیر نظر این شورا به ریاست حجت‌الاسلام فقیهی انجام شد،می‌توان گفت برند حلال می‌تواند جایگزین نفت باشد.
وی با اشاره به رتبه ایران در رنکینگ جهانی گفت: امروز کشور ما در بین 163 کشور رتبه 21 را در حوزه مدیریت فنی دارد و توانسته در شش سال اخیر 10 رتبه پیشرفت کند. در اجلاس اخیر آسیا نیز ایران به همراه کره‌جنوبی بعد از چین و ژاپن رتبه سوم نظام استاندارد را در آسیا به دست آورد. این در حالی است که ما در عرصه جهانی نیز تا سال 2020 یک کرسی در هیات مدیره فنی داریم.
وی در خصوص اثرگذاری ایران در سازمان‌های جهانی گفت: با توجه به تحریم‌ها و اعمال سیاست‌های زورگویانه پیشنهادی به کدکس غذایی و کشاورزی دادیم و در این بیانیه این جمله که اختلافات سیاسی کشورها هیچ تاثیری بر الزامات ایمنی و استانداردسازی نمی‌گذارد، گنجانده شد.
وی با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در حوزه داخلی گفت: در حال حاضر ما مشغول تدوین 90 استاندارد بین‌المللی در حوزه نانو، مواد غذایی، فولاد و سایر اقلام هستیم. همچنین استانداردسازی هتل‌های بومی و سفره‌خانه‌های سنتی نیز به این سازمان واگذار شده است.
وی با اشاره به درخواست فعالان اقتصادی در خصوص بحث ساده‌سازی مقررات گفت: این بحث و ارزیابی انطباق در دستور کار ما قرار دارد. اکنون در دنیا به جای استانداردهای اجباری، ضوابط فنی حاکم است و ما نیز قصد داریم با همکاری دستگاه‌های مختلف برای محصولات وارداتی، جدا از استانداردهای معمول، مقررات فنی تنظیم کنیم تا بحث ساده‌سازی مقررات اجرا شود.
منبع: خبرگزاری ایلنا

بیشتر بخوانید
ثبت شرکت
ثبت تغییرات شرکت
اخذ گواهینامه ایزو
اخذ رتبه مشاور
اخذ رتبه پیمانکار


 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده