×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49960 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49960 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
رشد صادرات با اعزام رایزنان بازرگانی به کشور‌های هدف

رشد صادرات با اعزام رایزنان بازرگانی به کشور‌های هدف

رشد صادرات با اعزام رایزنان بازرگانی به کشور‌های هدفرشد صادرات با اعزام رایزنان بازرگانی به کشور‌های هدف
قائم مقام وزیر صنعت گفت: با توجه به اینکه وظیفه رایزنان، بازار یابی است مطمئنا استقرار آن‌ها در کشور‌های هدف در رشد صادرات کشور تاثیر گذار خواهد بود.

حسین مدرس خیابانی درباره اعزام رایزنان بازرگانی اظهار کرد: ۱۵ رایزن بازرگانی تا پایان سال در کشور‌های هدف مستقر خواهند شد که وظیفه آن‌ها بررسی و گزارش وضعیت نفوذ در بازار کشور‌های هدف است.

قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی افزود: همچنین افرادی که به عنوان رایزن بازرگانی اعزام می‌شوند، کالا‌های مورد نیاز کشور‌های هدف را شناسایی و راه‌های افزایش صادرات به این بازار‌ها را گزارش خواهند کرد.

قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی در پاسخ به این سئوال که آیا تمهیداتی برای اختصاص بودجه اندیشیده شده تا این رایزنان همانند سال گذشته با مشکل مواجه نشوند، افزود: امسال برای استقرار رایزنان در کشور‌های هدف بودجه مشخصی دیده شده تا با مشکلات سال گذشته مواجه نشویم.

وی درباره اینکه بازار‌های هدف برای اعزام رایزنان بازرگانی کدام کشور‌ها هستند، گفت: کشور‌های آسیای میانه، حوزه خلیج فارس و کشور‌های شرق آسیا جزو بازار‌های هدفی هستند که رایزنان بازرگانی اعزام خواهد شد.

مدرس خیابانی همچنین درباره بازار عراق خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت بازار عراق در شهر‌های بصره و بغداد رایزن بازرگانی مستقر و در حال فعالیت هستند.

قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی درباره تاثیر اعزام رایزنان بازرگانی بر افزایش صادرات کشور گفت: با توجه به اینکه وظیفه رایزنان، بازار یابی است مطمئنا استقرار آن‌ها در کشور‌های هدف در رشد صادرات کشور تاثیر گذار خواهد بود.

سازمان توسعه تجارت که متولی توسعه بخش صادرات در کشور است می‌تواند به ۶۰ کشور رایزن بازرگانی اعزام کند، اما با توجه به مشکلات مالی که در سال گذشته به وجود آمد تعداد رایزنان بازرگانی ایران در ۲۱ کشور به ۵ کشور کاهش یافت.

گفتنی است، هزینه سالانه یک رایزن بازرگانی ماهانه حدود ۱۰ هزار دلار است که سالانه به ۱۲۰ هزار دلار می‌رسد.
منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر بخوانید
اخذ کارت بازرگانی
اخذ جوازت تاسیس
ثبت شرکت بین المللی
ثبت برند بین المللی
ثبت برند لاتین
ثبت شرکت آداک


 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده