×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
تعویض شناسنامه‌های قدیمی اجباری نیست

تعویض شناسنامه‌های قدیمی اجباری نیست

تعویض شناسنامه‌های قدیمی اجباری  نیستتعویض شناسنامه‌های قدیمی اجباری  نیست
معاون ثبت احوال البرز گفت: ۳۰۰ هزار نفر در استان برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت‌نام نکرده‌اند. «رضا علیپور» در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از واجدان شرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت‌نام کرده‌اند و ۳۰۰‌هزار نفر باقی مانده‌اند.

وی ادامه داد: افرادی که هنوز برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند یا توانایی فیزیکی لازم برای مراجعه به دفاتر پیشخوان و پست را ندارند یا نسبت به این مساله بی‌توجهی بوده‌اند.

این مسئول با اشاره به هزینه تمام شده برای ثبت‌نام کارت ملی هوشمند گفت: تعرفه دولتی ثبت احوال برای صدور کارت ملی ۲۵ هزار تومان است ولی به احتساب هزینه دریافتی پست و دفاتر پیشخوان، متقاضیان باید حدود ۴۰ هزار تومان پرداخت کنند.

معاون ثبت احوال البرز اظهار کرد: پس از اتمام ثبت‌نام، برگه‌ای به متقاضیان داده می‌شود که با آن می‌توانند اموری که به کارت ملی نیاز دارد را انجام دهند.

این مسئول با اشاره به وضعیت شناسنامه‌های قدیمی بیان کرد: اگر عکس شناسنامه‌ قدیمی مخدوش نشده باشد و شناسنامه هم آب‌خوردگی نداشته و خوانا باشد، اجباری برای تعویض آن نیست.

علیپور افزود: چهره هر فرد هر 5 سال تغییر می‌کند، به همین دلیل بهتر است فردی که شناسنامه قدیمی دارد، هر 5 سال یک بار عکس شناسنامه خود را تعویض کند.
منبع:همشهری نیوز

بیشتر بخوانید
ثبت احوال
حضانت
نفقه
مهریه
فسخ نکاح
 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده