×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
تخصیص اعتبار برای ۵ کارخانه تولید لاستیک از اعتبارات تبصره۱۸

تخصیص اعتبار برای ۵ کارخانه تولید لاستیک از اعتبارات تبصره۱۸

تخصیص اعتبار برای ۵ کارخانه تولید لاستیک از اعتبارات تبصره۱۸تخصیص اعتبار برای ۵ کارخانه تولید لاستیک از اعتبارات تبصره18
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تامین اعتبار پنج کارخانه تولید لاستیک سنگین از محل اعتبارات تبصره 18 در جهت رفع وابستگی کشور به این محصول، برای ما دارای اولویت است.
رضا رحمانی در جلسه ای که برای حل و فصل مسایل و مشکلات شرکت کویر تایر در محل این شرکت برگزار شد، بیان کرد: تأمین لاستیک سنگین برای رفع وابستگی برای ما حائز اهمیت است و یکی از کارهایی که امسال واقعاً جدی گرفتیم و به هر طریق ممکنی پیگیری می‌کنیم، موضوع داخلی سازی اقلام وارداتی برای قطع وابستگی است.
او داخلی سازی و قطع وابستگی را از دستورات و فرامین مقام معظم رهبری دانست و افزود: ایشان فرمودند که رفع وابستگی بحثی فراتر از توجیه اقتصادی است و باید کشور از وابستگی بیرون بیاید.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولید در بیشتر رشته‌ها بیش از نیاز کشور است و باید صادرات شود، گفت: اما در لاستیک سنگین از معدود مواردی است که وابسته هستیم و تا پارسال 70 درصد به واردات این کالا وابستگی داشتیم.
رحمانی با اعلام اینکه شخضاً برای راه اندازی طرح‌های تولیدی در این زمینه پیگیر هستم، تصریح کرد: همین کویر تایر و چند واحد تولیدی لاستیک سنگین را داریم پیگیری می کنیم. در زابل مشکلات یک واحد لاستیک را پیگیری و حل کردیم.
او با اعلام اینکه برای تولیدات داخلی لاستیک سنگین، مشکل بازاریابی نخواهیم داشت، گفت: از منابع کشوری تبصره 18 برای پنج کارخانه لاستیک سازی کشور اعتبار تخصیص می‌دهیم و تامین اعتبار این پنج کارخانه از محل تبصره 18 برای ما دارای اولویت است و رفع وابستگی کشور به لاستیک سنگین یک اولویت است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در مرحله بعدی بانک مرکزی باید نسبت به تامین اعتبارات لازم اقدام کند، تصریح کرد: مثل دوران دفاع مقدس در جنگ اقتصادی به وجود آمده پیروزیم.
رحمانی با اعلام اینکه کشور در حال صنعتی شدن است، گفت: حمل و نقل یکی از بازارهای خوب آینده برای کشور در این مسیر است.
گفتنی است در این جلسه تصمیمات لازم برای حل و فصل مسایل و مشکلات شرکت کویر تایر در خصوص تامین مالی و مواد اولیه گرفته شد و وزیر صنعت، معدن و تجارت قول هر گونه همکاری و پیگیری لازم را در سریعترین زمان ممکن داد.
منبع: پایگاه خبری اتاق ایران

بیشتر بخوانید
ثبت برند
ثبت برند بین المللی
اخذ ایزو
اخذ استاندارد
ثبت شرکت

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده